Eladó Családi ház Dunabogdány - Kis - Sváb hegy kedvelt részén

319 m2Alapterület 5 + 1 Szoba
139 900 000 Ft Ár
342366Azonosító
További adatok

1478 m2 Telek

Panoráma Kilátás

Jó állapotú Állapot

Tégla Szerkezet

21 m2 Erkély/terasz

Gáz (cirkó) Fűtés

Dupla komfort Komfort

Saját beálló Parkolás

Közepes Tömegközlekedés

Nem Amerikai konyhás

Van Kertkapcsolat

2000 Építés éve

Délnyugati Tájolás

Hitelkalkuláció – a részletekért kattintson valamelyik bank logójára!

NYUGALOMRA VÁGYÓK, EGYIDI MEGJELENÉST, MEGOLDÁSOKAT KERESŐK FIGYELEM!

Dunabogdány, méltán híres részén, Kis - Sváb hegyen eladásra kínálok, egy egyedileg megtervezett, kivitelezett önálló családi házat.
Az ingatlant a 1980-as években kezdték el építeni, majd 2007-ben kapta meg jelenlegi formáját, az összközműves1478 nm-es telken.
A belső atmoszférát, a kortársművészetet kedvelő tulajdonos álmodta meg és terveztette meg. Így alakult ki a 4 szintes, nettó 319 nm-es (bruttó 427 nm) épület.

A földszinten kapott helyet egy VÖRÖS MÁRVÁNNYAL burkolt nappali, étkező, hálószoba, főzőfülke, télikert, illetve a főbejárat egy vendég wc-vel. Közvetlen kapcsolat nyílik a télikertből a kényelmes, részben panorámás teraszra.
Körbenapozottságának köszönhetően, egész nap világos, napfényes, az egyedi színes üvegezének köszönhetően, a fő élettér színekben pompázik.

A pinceszinten - mely a télikertből megközelíthető – kialakításra került egy fitneszterem, szaunával, háztartási helyiséggel, konyhával, kamrával.

A fehérmárvánnyal burkolt lépcsőházon keresztül jutunk fel az emeletre. Itt megvalósult egy hálószoba – közvetlen 70 nm-es PANORÁMÁS TERASZ kapcsolattal – dolgozó szoba, fürdőszoba, illetve egy átriumos koncert szoba, melyet tulajdonos a gyűjteményeinek szentelt.
Tovább haladva az épületben felfelé, eljutunk a csillagvizsgálóhoz, melynek nyereg teteje elektromosan mozgatható és hőszigetelt üvegezéssel fedett!

A családi ház fűtését, meleg víz ellátását, kondenzációs VIESSMANN kazán biztosítja, NAPKOLLEKTOR rásegítéssel.

A szinteltolt kertben helyet kapott egy terméskő melléképület, mely tárolásra, kerti party kellékek elhelyezésére egyaránt alkalmas.
2 autó számára van fedett beálló, melyet terméskő bejárón keresztül érhetünk el, illetve elektromos gépkocsi töltésére ki lett alakítva kültéri csatlakozó.

Az ingatlant, azon ügyfeleimnek ajánlom, akik meglátják az egyediséget, a kortás művészetre jellemző vonásokat, csillárokat, világítás megoldásokat.

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal és előre egyeztetett időpontban bemutatom az ingatlant. tp
Tóth Péter

Tóth Péter

Hívjon bizalommal

+36-30-237-Mutasd!

Beszélt nyelvek:

További hirdetéseim

Ingatlaniroda
GDN Ingatlanhálózat - Sashalom

Küldjön üzenetet

Visszahívást kérek

Hasonló ingatlanok